Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gye Creative Commons License 2006-09-14 16:21:20 52
de nekem az biztos jó? nekem d50-re van egy M42 adapter, amire keresek obit, 1.8/50-esem viszont már van Nikkorban. én inkább valami MF 1xx-re gondoltam 1:1-es lek. aránnyal jó olcsón, nagy fényerővel :-P
Előzmény:
Tomis Creative Commons License 2006-09-13 21:13:47 50

Sziasztok!

 

Vettem tegnap egy M42/52mm-es fém átalakítót. Pentacon 1.8/50-hez ajánlotta az eladó, de közgyűrű megléte miatt ez számomra felesleges. 1-szer kipróbált, 4 ezerért eladó!

 

0670 508 99 81

 

tomis@tvnetwork.hu

 

Gye! Az 1.8/50-et megfordítva ezzel a fordítóval elég szép eredményeket lehet elérni! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!