|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zsomica
2006-09-11 15:02:04
|
10
|
Én nem vagyok híve a földbe szivárogtatott emésztőnek, ráadásul agyagtalajon nem szivárog el semmi sem (magától meg pláne nem).
A szennyvíztisztítók ára annak, amit írtál kb. fele. Egy normál 10-12m3-es akna anyag és kivitelezési ktg-e olyan 300e körül van. Havi 15-20 e-ért szippantatsz, az ár ilyen szempontból gyorsan visszajön. Engem az érdekel, hogy a valóságban akinek ilyen van, bevált-e? |
|
Előzmény:
 |
dokeee
2006-09-11 14:46:33
|
9
|
| Persze, csak amit eladnak kb. 1 milláért, az egy két részre osztott tartály némi kevergetéssel, és időnként pótlandó bacival, amiből valamilyen módszerrel kilocsolod a híg maradékot:). Egy klasszikus emésztőbe néha belejuttatsz ugyanúgy egy kis bacit, majd szép lassan elszivárog a földben a híg maradék. Egyébként a föld tele van ugyanazokkal a bacikkal amit jó pénzért megvehetsz. Nyilván ez nem működik egy 100 lakásos társasház esetén, de egy családi háznál minden további nélkül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|