Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsomica Creative Commons License 2006-09-11 14:24:48 8

Szia,

 

az engedélyezéssel - elméletileg - nálunk sem lesz gond. Ti miért választottátok? A kijövő vizet milyen módszerrel "tüntetitek" el? Gondolok itt szikkasztásra, gyökérzónás locsolásra, vagy nádastelepítésre? Hogyan fog ez működni télen?

 

Köszi,

Zs.

Előzmény:
Hörpi Creative Commons License 2006-09-11 13:27:48 4

Szia!

 

Nekünk ilyen lesz. Beadtuk a háztervvel a dokumentációt, több hatóság megvizsgálta, seperc engedélyezték. Dokumentumokat internetről töltöttük le, már megvan a kivitelező cég is. Hamarosan felvesszük velük a kapcsolatot telepítés-ügyben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!