|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-09-11 16:37:23
|
1515
|
ehhez kell pofa! keverek kolykokert penzt kerni! nem mintha a szememben egy fajtatiszta es egy keverek nem egyforman kenne szeretnivalo, de megis.....
ki kenyszeritette hogy vizsmatakat hozzon letre?
|
|
A hozzászólás:
 |
pierrebaba
2006-09-11 13:05:20
|
1514
|
""Fajtiszta" magyar vizsla anyaától és dalmata apától 3 vizsmata lány (2 fekete és 1 barna) keresi szerető gazdáját.
"Június 15.-én születtünk és gyönyörűségesen szépek vagyunk. 6 testvérünkbe már beleszeretett a gazdija. Mi nem kellünk senkinek??? Pedig a gazdáink mindig és mindenkinek áradoznak rólunk, hogy milyen csodaszépek vagyunk. Nézd meg a fotóinkat és ha képes vagy úgy szeretni, mint ahogy mi is sugározzuk a ragaszkodást, akkor azonnal gyere valamelyikünkért." Siess!!!"
vizsmata. Valószínűleg nem véletlenül került össze a pap meg a mama. Ja, 10.000 ft/db.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|