Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsomica Creative Commons License 2006-09-11 12:23:09 3

Annyira nem tűnik baromi drágának, kb. 2 év alatt behozná az árát, az aknához képest. Márpedig 2 éven belül nálunk nem lesz csatorna.

Melyik részét gondolod vakításnak? Az emésztőnk a hálószoba ablaka alá tud csak kerülni, ez a szerkentyű távolabb is. Ráadásul nem kellene autóval közlekednünk felette. Plusz a 17m-es emelkedő nyélen kicsit nehezebb a szippantást megoldani. Nekünk mindenképpen alternatívát jelent(ene), hacsak nem szól ellene komoly érv. A forgalmazókra viszont nem szeretnék hagyatkozni.

 

Köszi,

Zs.

Előzmény:
dokeee Creative Commons License 2006-09-08 18:41:50 2
Szerintem mókusvakítás az egész, baromi drága és egy klasszikus emésztő tulajdonképpen ugyanúgy ellátja a feladatot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!