Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vitch Creative Commons License 2006-09-11 10:42:55 48

nekem van egy pentacon300-am eladósorban

vtailor@t-online.hu

Előzmény:
npixis Creative Commons License 2006-09-03 11:25:20 36

Sziasztok!

 

Természetfotóhoz keresnék nagy teléket, ellenben nincs annyi pénzem, hogy mondjuk egy Canon objektívet kifizessek. Az M42-es objektívekhez meg egyáltalán nem értek, nem ismerem őket. Ha tudnátok ajánlani esetleg használható M42-eseket kb. 300, 400, 500-as gyújtótávon, amik csatlakoztathatók az Eos gépekhez /sajnos az átalakítókhoz sem konyítok semmit/, azt nagyon megköszönném.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!