Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
npixis Creative Commons License 2006-09-08 20:02:17 477
ez engem is érdekelne, bár inkább a sigma canon összehasonlítás. Annyival rosszabb is a sigma, mint amennyivel kevesebbe kerül? Főleg az 1,4-es érdekelne. Írjatok, ha van tapasztalatotok! Köszi!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-09-08 14:22:55 476
Sziasztok!
Az olcsóbb illetve a drágább telekonverterek között ua. márka például kenko 1,4pro vs. sima 1.5x között az autofókusz közvetítésében mármint a sebességben van-e különbség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!