Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jamie25 Creative Commons License 2006-09-08 08:18:20 375

A tűzhely az Ikeából való (gondolom tudod milyet forgalmaz csak) és a főzőlap is. A főzőlap gázas, a sütő elektromos. Mi a gyerekzár miatt választottuk főleg ezt és a színe miatt.

 

Előzmény:
konaking Creative Commons License 2006-09-07 23:44:24 374
Tetszik a konyhád, igaz én bontott téglából akarom csinálni, de adtál 1-2 ötletet. A tűzhely az milyen márka, és a sütő is gázas?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!