Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Murcika Creative Commons License 2006-09-06 13:38:25 6
igen, szeretnék!
kutya- cica ügyben nincs tapasztalatom.
Előzmény:
Sisssssssy Creative Commons License 2006-09-06 10:58:20 5

Szia, Murcika,

 

részvétem Picur miatt...

 

Mondd, kutyussal is ilyen problémás az összeszoktatás, ha a macs mondjuk pár éves lesz, mire kutyus jön?

A kutyus nem vadulhat be, ha(kölyökként jönne:-)))) )kicsit nagyobb már, pár hónapos 1üttlét után? - ha nem tudod, kérdezem Szuszmit:-)

 

Új kiscica lesz Nálatok Murcádnak, megnyugtatásként?

 

Szió,

Sissy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!