Keresés

Részletes keresés

Elanor78 Creative Commons License 2006-09-11 12:54:24 2062
A cicának lett gazdája. A doktornénink szerint nagyon jó helye van. :)
A hozzászólás:
dobsika Creative Commons License 2006-09-04 09:48:22 2061
Sok szerencsét a gazdi találáshoz. Drukkolok, h mielőbb jó helyre kerüljön a cica.
Előzmény:
Elanor78 Creative Commons License 2006-09-02 13:16:34 2059

Sziasztok!

 

Egy perzsa cicust találtam, nálam nem maradhat, mert kicsi a lakás. Sajnos a szőrét le kellett borotválni, mert csomókba össze volt állva, gondolom már hetek óta az utcát rótta. A színe barnás, a feje a lábai és a farka sötétbarna, a teste világosbarna. Aranyos, jó kedélyű, vidám cinci. Minden kis simire hangos dorombolással válaszol. Kutyáktól nem fél, az enyémmel egy tálból eszik. :) Ivarérett kandúr a lelkem, sajna jelől is. Az állatorvoshoz be van jelentve keddre ivartalanításra.

 

Szóval bárki, aki tud fogadni egy árva cicát, az kérem jelentkezzen a: 06-20/5936-681-es illetve a 06-30/6315-938-as telefonszámok bármelyikén. Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!