|
|
|
|
 |
BOLOND
2006-09-03 18:49:54
|
1213
|
| Nagyon is, de sajna a cicank o is mar 14 korul lehet es elegge szereti a megszokott dolgokat. O is ugy lett a mienk hogy valaki elkoltozott es sorsara hagyta a kornyeken. Aztan bekoltozott hozzank mert tetszett neki a hely. Gondolom van ra esely hogy egy masik cica is keres otthont errefele. |
|
A hozzászólás:
 |
Murcika
2006-09-03 18:32:30
|
1212
|
kedves bolond,
nagyon szép cica volt. Tudom, milyen elveszíteni egy állatot, nekem Picúrkám halt meg Júliusban. Mindössze 2 évesen, menthetetlen szívbeteg volt. Trombózis kapott és ezért kellett elaltatni. És nem gondolkodsz az egyedül maradt cicának egy új kis jövevényen? |
|
Előzmény:
 |
BOLOND
2006-09-03 18:25:41
|
1211
|
Korral jaro betegsegek, az egyiknek ver-rak a masiknak elterjedt nyalkamirigy rakja volt. Itt mar nagyon gyenge volt szegeny (de csak 12 eves):
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|