Keresés

Részletes keresés

BOLOND Creative Commons License 2006-09-03 18:49:54 1213
Nagyon is, de sajna a cicank o is mar 14 korul lehet es elegge szereti a megszokott dolgokat. O is ugy lett a mienk hogy valaki elkoltozott es sorsara hagyta a kornyeken. Aztan bekoltozott hozzank mert tetszett neki a hely. Gondolom van ra esely hogy egy masik cica is keres otthont errefele.
A hozzászólás:
Murcika Creative Commons License 2006-09-03 18:32:30 1212
kedves bolond,

nagyon szép cica volt. Tudom, milyen elveszíteni egy állatot, nekem Picúrkám halt meg Júliusban. Mindössze 2 évesen, menthetetlen szívbeteg volt. Trombózis kapott és ezért kellett elaltatni.
És nem gondolkodsz az egyedül maradt cicának egy új kis jövevényen?
Előzmény:
BOLOND Creative Commons License 2006-09-03 18:25:41 1211
Korral jaro betegsegek, az egyiknek ver-rak a masiknak elterjedt nyalkamirigy rakja volt.
Itt mar nagyon gyenge volt szegeny (de csak 12 eves):

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!