|
|
|
|
 |
tapmancs !!
2006-09-06 18:11:47
|
1214
|
jajj de szép ez a cica! sajnálom őt :(
én oda vagyok a bociszínűkért :)
Sok sikert egy újabb családtag választásában! :) |
|
 |
Murcika
2006-09-03 18:32:30
|
1212
|
kedves bolond,
nagyon szép cica volt. Tudom, milyen elveszíteni egy állatot, nekem Picúrkám halt meg Júliusban. Mindössze 2 évesen, menthetetlen szívbeteg volt. Trombózis kapott és ezért kellett elaltatni. És nem gondolkodsz az egyedül maradt cicának egy új kis jövevényen? |
|
A hozzászólás:
 |
BOLOND
2006-09-03 18:25:41
|
1211
|
Korral jaro betegsegek, az egyiknek ver-rak a masiknak elterjedt nyalkamirigy rakja volt. Itt mar nagyon gyenge volt szegeny (de csak 12 eves):
 |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2006-09-03 09:10:58
|
1210
|
| Nagyon sajnálom:(Tán idősek voltak?Tudom,hogy nem kicsik csak nekem azok:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|