Keresés

Részletes keresés

tapmancs !! Creative Commons License 2006-09-06 18:11:47 1214

jajj de szép ez a cica! sajnálom őt :(

 

én oda vagyok a bociszínűkért :)

 

Sok sikert egy újabb családtag választásában! :)

Murcika Creative Commons License 2006-09-03 18:32:30 1212
kedves bolond,

nagyon szép cica volt. Tudom, milyen elveszíteni egy állatot, nekem Picúrkám halt meg Júliusban. Mindössze 2 évesen, menthetetlen szívbeteg volt. Trombózis kapott és ezért kellett elaltatni.
És nem gondolkodsz az egyedül maradt cicának egy új kis jövevényen?
A hozzászólás:
BOLOND Creative Commons License 2006-09-03 18:25:41 1211
Korral jaro betegsegek, az egyiknek ver-rak a masiknak elterjedt nyalkamirigy rakja volt.
Itt mar nagyon gyenge volt szegeny (de csak 12 eves):

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2006-09-03 09:10:58 1210
Nagyon sajnálom:(Tán idősek voltak?Tudom,hogy nem kicsik csak nekem azok:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!