|
|
|
|
 |
BOLOND
2006-09-03 18:25:41
|
1211
|
Korral jaro betegsegek, az egyiknek ver-rak a masiknak elterjedt nyalkamirigy rakja volt. Itt mar nagyon gyenge volt szegeny (de csak 12 eves):
 |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-09-03 09:10:58
|
1210
|
| Nagyon sajnálom:(Tán idősek voltak?Tudom,hogy nem kicsik csak nekem azok:) |
|
Előzmény:
 |
BOLOND
2006-09-03 09:07:25
|
1209
|
Tunderpofak, nem is olyan "kicsinyek":) Nekunk is 3 volt, az egyik egy eve a masik ket hete hagyott itt bennunket :(
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|