Keresés

Részletes keresés

BOLOND Creative Commons License 2006-09-03 08:55:45 1207
Igen, minden ejjel bennt alszik es napkozben csavarog egy keveset de most mar inkabb csak a kornyeken.
Aztan kora reggel felebreszt mert ki a kar menni de 8-9 kozott visszajon reggelizni.
A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2006-09-03 08:51:28 1206
Nagyon édes!Ő házicica?
Előzmény:
BOLOND Creative Commons License 2006-09-03 08:49:18 1205


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!