|
|
|
|
 |
dobsika
2006-09-04 09:48:22
|
2061
|
| Sok szerencsét a gazdi találáshoz. Drukkolok, h mielőbb jó helyre kerüljön a cica. |
|
A hozzászólás:
 |
Elanor78
2006-09-02 13:16:34
|
2059
|
Sziasztok!
Egy perzsa cicust találtam, nálam nem maradhat, mert kicsi a lakás. Sajnos a szőrét le kellett borotválni, mert csomókba össze volt állva, gondolom már hetek óta az utcát rótta. A színe barnás, a feje a lábai és a farka sötétbarna, a teste világosbarna. Aranyos, jó kedélyű, vidám cinci. Minden kis simire hangos dorombolással válaszol. Kutyáktól nem fél, az enyémmel egy tálból eszik. :) Ivarérett kandúr a lelkem, sajna jelől is. Az állatorvoshoz be van jelentve keddre ivartalanításra.
Szóval bárki, aki tud fogadni egy árva cicát, az kérem jelentkezzen a: 06-20/5936-681-es illetve a 06-30/6315-938-as telefonszámok bármelyikén. Köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|