Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2006-09-02 10:50:01 938

Elvittem a 2lábúakat kicsit nyaralni...:-)

 

Ott tiszta volt a levegő, kimehettem a kertbe, csak 1x tévedtem át a klassz ikerház másik felébe, erre átjött a szszéd kertből, házból 1 Macs, de elkerültük 1mást, nem tudtunk tárgyalni, sajnos ..., vmint Apa kimentett az ikerszszéd által nyitva hagyott ablakrésen, kiszedett, azaz kihúzott, ( még jó, hogy rajtam volt minden nap a hámom)...mert 1x oda másztam be, csak ajtót tévesztettem, és, mivel hívásra én +tanultam, jövök, s mikor kerestek a gazdik, én nyáviztam...nyáviztam...nyáviztam... s +találtak: az ablakrésnél problémáztam...:-))))

 

egérügy: 1 mg sem, pech..., 2lábúak mondjuk frászt kaptak volna, ha egeret látnak, Rájuk is tekintettel kell lennem, azért szerveztem így...

 

Milady

 

 

 

A hozzászólás:
Sisssssssy Creative Commons License 2006-08-30 14:59:13 937

Ez a topic nem a párkereső topic...,

de Cintia cicó nagyon szép, bár, úgy látom, most sem simiznek, Cinti, elhanyagolnak?! Csak fésüljenek, kényeztessenek rendesen, ahogy a nagykönyvben...:-))

 

Ha nem kényeztetnek eléggé, rosszalkodj, csak Veled fognak törődni utána, tönkretenni vmit, bűnbánó pofit vágni(nem lesz nehéz...:)))))))) s mindent +tesznek majd, ha aztán kicsit is JÓ vagy:-)))))))))

 

Miladycica

 

Előzmény:
dobsika Creative Commons License 2006-08-29 10:44:30 936
Párt keresek első pároztatásra egy perzsa kandúrka személyében. Érdeklődni a gazdimnál: dobsika@freemail.hu Várlak: Cintia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!