|
|
|
|
 |
ziko3
2006-08-31 08:25:21
|
1512
|
...(((
A csúcs az,hogy itt hirdet valaki németjuhászokat is. Természetesen nem a gazdájuk,akit jól ismerek.Ő nem is tud róla,a képeket a galériájából szedték le.
Eléggé gusztustalan vicc!!....(((((((((((( |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2006-08-29 16:20:58
|
1511
|
Az apronet.hu-ról:
--Ingyen elvihető 1 Tarka- Barka Cicus ! ! ! mindössze 5 hetes, Zöldszemű! !
Öt hetesen! Annak külön elismerésem, aki a zöld szeemt már ekkor megállapítja, másrészt a lelketlensége mindent felülmúl: öt ehetsen még szopnak a kicsik....
---Perzsa kiscicák eladók, oltva, féregtelenítve, törzskönyvvel. 5 hetesek ezüst árnyalt, kék ezüst árnyalt és fekete színűek. E- mailba tudok képet küldeni a cicákról.
Úgy tűnik, most ez a szaporító trend:-((((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|