|
|
|
|
 |
Wác
2006-08-29 16:23:54
|
256
|
Botrány egy svéd bajnokin
Stockholm, augusztus 29., 15.50 A rossz játék feldühítette a Hammarby drukkereit.
Szurkolói rendbontás miatt félbeszakadt a Djurgarden-Hammarby svéd bajnoki labdarúgó-mérkőzés. A stockholmi rangadó első félidejében a vendégszimpatizánsok fejen dobták az egyik partjelzőt. A második játékrész elején mintegy 15 Hammarby-drukker megpróbált bejutni a pályára, majd amikor ez nem sikerült nekik, petárdákat kezdtek lődözni, majd valóságos tűzijátékot zúdítottak a játéktérre. A szövetség minden bizonnyal a Djurgardent hirdeti ki győztesnek, a hazaiak ugyanis már 3-0-ra vezettek, amikor a meccs félbeszakadt. (MTI)
|
|
A hozzászólás:
 |
Kjetill
2006-08-29 13:09:06
|
255
|
| Üdv! Mi volt ez a tegnapi, Djurgarden meccsen?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|