Keresés

Részletes keresés

Wác Creative Commons License 2006-08-29 16:23:54 256
Botrány egy svéd bajnokin

Stockholm, augusztus 29., 15.50 A rossz játék feldühítette a Hammarby drukkereit.



Szurkolói rendbontás miatt félbeszakadt a Djurgarden-Hammarby svéd bajnoki labdarúgó-mérkőzés.
A stockholmi rangadó első félidejében a vendégszimpatizánsok fejen dobták az egyik partjelzőt. A második játékrész elején mintegy 15 Hammarby-drukker megpróbált bejutni a pályára, majd amikor ez nem sikerült nekik, petárdákat kezdtek lődözni, majd valóságos tűzijátékot zúdítottak a játéktérre.
A szövetség minden bizonnyal a Djurgardent hirdeti ki győztesnek, a hazaiak ugyanis már 3-0-ra vezettek, amikor a meccs félbeszakadt.
(MTI)

A hozzászólás:
Kjetill Creative Commons License 2006-08-29 13:09:06 255
Üdv! Mi volt ez a tegnapi, Djurgarden meccsen??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!