|
|
|
|
 |
Sisssssssy
2006-08-30 14:59:13
|
937
|
Ez a topic nem a párkereső topic...,
de Cintia cicó nagyon szép, bár, úgy látom, most sem simiznek, Cinti, elhanyagolnak?! Csak fésüljenek, kényeztessenek rendesen, ahogy a nagykönyvben...:-))
Ha nem kényeztetnek eléggé, rosszalkodj, csak Veled fognak törődni utána, tönkretenni vmit, bűnbánó pofit vágni(nem lesz nehéz...:)))))))) s mindent +tesznek majd, ha aztán kicsit is JÓ vagy:-)))))))))
Miladycica
|
|
A hozzászólás:
 |
dobsika
2006-08-29 10:44:30
|
936
|
Párt keresek első pároztatásra egy perzsa kandúrka személyében. Érdeklődni a gazdimnál: dobsika@freemail.hu Várlak: Cintia |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|