Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2006-08-30 14:59:13 937

Ez a topic nem a párkereső topic...,

de Cintia cicó nagyon szép, bár, úgy látom, most sem simiznek, Cinti, elhanyagolnak?! Csak fésüljenek, kényeztessenek rendesen, ahogy a nagykönyvben...:-))

 

Ha nem kényeztetnek eléggé, rosszalkodj, csak Veled fognak törődni utána, tönkretenni vmit, bűnbánó pofit vágni(nem lesz nehéz...:)))))))) s mindent +tesznek majd, ha aztán kicsit is JÓ vagy:-)))))))))

 

Miladycica

 

A hozzászólás:
dobsika Creative Commons License 2006-08-29 10:44:30 936
Párt keresek első pároztatásra egy perzsa kandúrka személyében. Érdeklődni a gazdimnál: dobsika@freemail.hu Várlak: Cintia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!