Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006-09-02 00:02:20 2058
szia,látom mégis meggondoltad magad:o)))De egy baráti jótanács....nagy botrányok vannak most a  perzsák körül,betegek(az utóbbi néhány hétben már 4ember talált meg akinek elpusztult/beteg a  perzsája örökletes/fertőző bajok miatt,és sajnos több tenyésztőtől is kerülnek ki beteg cicák az utóbbi 1-2évben.sztem csak olyan kandúrhoz vidd aki le van teszteltetve FIP,FIV és FeLvre mert ezek fertőzők.nem éri meg egy alom kedvéért hogy megbetegedjen Cinti....Én is levettem a kandúrom hírdetését,nem jöhet be külsős sajna fedeztetésre mert félek....a gombásodásról nem is beszélve...amit ránézésre még sokszor az állatorvos sem vesz észre...asszem Katus is visszalépett ezek miatt a botrányok miatt ő is fél hogy elkaphat vmit Rocky,inkább nem vállal már fedeztetést.De kérdezd meg hátha...úgyhogy jól válogasd meg hová viszed Cintit....sok sikert!!!ha akarod priviben bővebb infókat is írok..
A hozzászólás:
dobsika Creative Commons License 2006-08-29 10:07:48 2057

Cintiának keresek perzsa  kandúrt pároztatásra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!