|
|
|
|
 |
mr_ricsi
2006-08-21 13:56:23
|
2
|
"Van valakinek ötlete mit tehetnék ?"
A képfrissítési frekvenciákat próbálgasd végig, 60Hz-től amíg a monitor bírja. |
|
 |
locsemege
2006-08-19 12:18:07
|
1
|
A másik helyre írtam. (Minek nyitottad ezt a topikot, nem értem... Ez nem egy önálló témakör.)
|
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2006-08-19 11:38:21
|
-
|
| Nvidia GeForce 5500 - as videokártyám és Fujitsu Siemens T17-2 -es monitorom van, és a problémám az, hogy a kép 1024*768 as felbontás mellett annyira elcsúszik, hogy lehetetlen középre hozni. A bal kép széle mindig "kilóg" a monitorból.Eddig nem nagyon volt rá szükségem, hiszen 1280*1024 es felbontáson csináltam mindent, de most bétateszthez muszály lenne 1024*768 -as üzemmód használata! Van valakinek ötlete mit tehetnék ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|