Keresés

Részletes keresés

mr_ricsi Creative Commons License 2006-08-21 13:56:23 2

"Van valakinek ötlete mit tehetnék ?"

 

A képfrissítési frekvenciákat próbálgasd végig, 60Hz-től amíg a monitor bírja.

locsemege Creative Commons License 2006-08-19 12:18:07 1
A másik helyre írtam. (Minek nyitottad ezt a topikot, nem értem... Ez nem egy önálló témakör.)
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2006-08-19 11:38:21 -
Nvidia GeForce 5500 - as videokártyám és Fujitsu Siemens T17-2 -es monitorom van, és a problémám az, hogy a kép 1024*768 as felbontás mellett annyira elcsúszik, hogy lehetetlen középre hozni. A bal kép széle mindig "kilóg" a monitorból.Eddig nem nagyon volt rá szükségem, hiszen 1280*1024 es felbontáson csináltam mindent, de most bétateszthez muszály lenne 1024*768 -as üzemmód használata! Van valakinek ötlete mit tehetnék ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!