Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
maydayray Creative Commons License 2006-08-19 10:55:31 2
mielőtt ideérnek a szakik: átmérő vagy sugár?
Előzmény:
Astra001 Creative Commons License 2006-08-19 10:14:12 -
Üdv!

Topicnyitásom oka: Üvegesem max 80mm-es kört tud kivágni egy sík üveglapból...

Ezért ezúton keresek olyan üvegest, aki akár hagyományos, akár vizes/lézeres módszerrel képes nagyobb méretű kört metszeni.

Munkadarabom:

610mm átmérőjű 10mm vastagságú üveglap.
Ebből kellene 2 db 115mm-es kört illetve 1 db 130*55mm téglalapot kimetszeni.
Lehetőség szerint utána edzeni is kellene a lapot.

Erre keresek Szakit.

Illetve akinek hasonló problémája akad, ide bekarcolhatja.
(majd a szakik kicsiszolják!:-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!