Keresés

Részletes keresés

négyker Creative Commons License 2006-08-19 20:14:47 7080

Köszönöm szépen kedves Seholsem,  az én kutyusom mivel keverék, az eleje németjuhászos, dúsabb nyakszőrzettel, a hátulja pedig inkább "spicces" beütéssel, a farka erősen zászlós, és a fenekénél is hosszú fehér szőrű. /Bár alapban az egész kutyus feketés, mint a képen is látod, a lábai és a hasa alja kivételével./  Öreg, ivartalanított kan. 

 /Sajnos, nincs jobb képem, ez is elég régi./   Azóta nem láttad a kutyust?  

 

 

 

A hozzászólás:
seholsem Creative Commons License 2006-08-19 10:42:53 7079
Kedves négyker. A kep homályos es nagyon nehezen tudom igy kivenni a kutyust. Nincs egy jobb minősegű, közeli keped róla? Nem merem azt mondani, hogy nem azt sem, hogy igen addig amig nem latom jóla kutyust....Az általam talalt kutyus kerek nagy barna szemű volt, a szeme körül fekete rajzolattal (mintha kihuzta volna stiftszemceruzaval :) ) A mellkasan feher es zsemleszinű volt a szőre. A hata feketes rajzolatu volt es a farka hosszú egyenes mint a nemetjuhaszoke. Közepmagas kutyi volt. A leiras remelem segit egy picit...igy hatha be tudod azonositani a kutyust.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!