|
|
|
|
 |
IldiH
2006-08-18 22:26:33
|
7078
|
Ne abból indulj ki. Pl a XX-ban eltűnt egy kutya, elég hamar ráakadt egy kutyás, de gazdikeresés, hirdetés helyett elvitte egy Pest környéki település lovardája elé és ott elengedte. Itt másvalaki megcsípte és mégtovább vitte. Ellenőrizz le minden kicsit hasonlító kutyát. |
|
A hozzászólás:
 |
négyker
2006-08-18 22:19:00
|
7077
|
Most kapcsolok,hogy Érden láttad.. az enyém a IV-és XV ker. körül tűnt el,még márciusban.Túl nagy távolság lenne egy öreg kutyusnak.
|
|
Előzmény:
 |
négyker
2006-08-18 21:39:31
|
7076
|
Kedves Seholsem! Nem hasonlított erre a kutyusra? (Csak öregebben) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|