Keresés

Részletes keresés

IldiH Creative Commons License 2006-08-18 22:26:33 7078
Ne abból indulj ki. Pl a XX-ban eltűnt egy kutya, elég hamar ráakadt egy kutyás, de gazdikeresés, hirdetés helyett elvitte egy Pest környéki település lovardája elé és ott elengedte. Itt másvalaki megcsípte és mégtovább vitte.
Ellenőrizz le minden kicsit hasonlító kutyát.
A hozzászólás:
négyker Creative Commons License 2006-08-18 22:19:00 7077

Most kapcsolok,hogy Érden láttad.. az enyém a IV-és XV ker. körül tűnt el,még márciusban.Túl nagy  távolság lenne  egy öreg kutyusnak.

 

 

Előzmény:
négyker Creative Commons License 2006-08-18 21:39:31 7076
Kedves Seholsem! Nem hasonlított erre a kutyusra? (Csak öregebben)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!