Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tapmancs !! Creative Commons License 2006-08-18 18:32:37 4

Hogy mondhatsz egy ÉLŐ kutyára olyat hogy "dög" ?????? 

 

HA valami bajod van velük akkor nem itt a helyed!!!

 

 

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2002-06-12 11:09:59 2
2 macs és egy dög van, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!