Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kuulpix Creative Commons License 2006-08-18 13:27:54 470
Mi pattan ki honnan? Egyébként az MC bevonatos védőszűrő (ez kellhet neked), az ND pedig semleges szürkeszűrő (kevesebb fényt enged át; záridő növelésére ill. mélységélesség csökkentésére használható).
Előzmény:
duct Creative Commons License 2006-06-29 12:02:51 460
Sziasztok!
Panasonic fz-5-ös gépre szeretnék lencsevédőt.Ajánlottak UV-szűrőt(Soligor 55mm), de nem passzol az átalakítóba:( Elméletileg igen(55mm) csak kevés a menetszám de kipattan belőle:(
Most gyári beszerzésén gondolkodom.
DMW-LMC55 vagy DMW-LND55 mi a különbség a kettő között?
Melyiket vegyem meg?Árban ugyan az.Nem vagyok nagy fotós csak kezdő hobbi, de nem szeretném a az objektív sérülne.

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!