|
|
|
|
 |
IldiH
2006-08-18 12:34:59
|
7068
|
| Valszeg arra mégjobban haragudna. Két emberes meló lenne, hogy összekötni a száját (madzagból hurok, rárakni, aztán gyorsan összehúzni, áttekerni és kötni, de eközben valakinek birkóznia is kell vele). Vagy Sedalin, egyéb nyugtató. Inkább állatorvost kéne odahívni, aki beadná, utána megvizsgálná, aztán segítene autóba pakolni. |
|
A hozzászólás:
 |
Csipogo1
2006-08-18 12:31:49
|
7067
|
| Nem lehet szájkosarat rátenni és úgy be a kocsiba? |
|
Előzmény:
 |
seholsem
2006-08-18 11:12:55
|
7066
|
| 06305496019 ezen elerhető vagyok egesz nap...meg ejjel is. Köszönöm Ildi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|