Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2006-08-17 16:34:22 1505
hat ez tenyleg sirlmas....
A hozzászólás:
kyraya Creative Commons License 2006-08-17 16:30:14 1504

"Yorki kan kutyámat szeretném fedesztetni. Viszont törszkönyv nélküli és a hátsó lábára kölyök korában anyja ráfeküdt, így egy picit sántít! Lassan 1 éves lesz Mike a macsó kan kutya!!! Kép csak kicsit később lesz :)"

 

Hááát... ez az "gazdi" nem semmi. TK nélkül vette a kutyáját, ráadásul "hibásan", így még olcsóbban jutott hozzá. Persze arra nem is gondolt, hogy elvigye dokihoz, lehet, hogy műtétre szorult volna... És egy kislány a gazdija, szóval már nem is hiszem el, hogy az anyja feküdt rá... hm...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!