|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-08-17 16:34:22
|
1505
|
| hat ez tenyleg sirlmas.... |
|
A hozzászólás:
 |
kyraya
2006-08-17 16:30:14
|
1504
|
"Yorki kan kutyámat szeretném fedesztetni. Viszont törszkönyv nélküli és a hátsó lábára kölyök korában anyja ráfeküdt, így egy picit sántít! Lassan 1 éves lesz Mike a macsó kan kutya!!! Kép csak kicsit később lesz :)"
Hááát... ez az "gazdi" nem semmi. TK nélkül vette a kutyáját, ráadásul "hibásan", így még olcsóbban jutott hozzá. Persze arra nem is gondolt, hogy elvigye dokihoz, lehet, hogy műtétre szorult volna... És egy kislány a gazdija, szóval már nem is hiszem el, hogy az anyja feküdt rá... hm... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|