|
|
|
|
 |
tapmancs !!
2006-08-18 12:18:58
|
1197
|
tudtommal házi :) de ki tudja :)
a keverék macskákról jut eszembe:
A szomszédunk cicájának született 3 kölyke. Az anya teljes mértékben (azt nem tudom hogy tk-s e) sziámi macska, az apa fekete házi macska. A picik 2 hétesek most nyílt ki nem rég a szemük, ennivalóak! színük: 1 fekete, és 2 fekete fehér. A szomszédunk azt mondta ha nem lesz rá jelentkező megtartja őket, de azért jó lenne ha egyet kettőt elvinnének!
Az anya cicáról tudok pár képet mutatni.
Ha szükséges a kicsikről is csinálok.
az érdeklődők ide írhatnak: kutyusge@freemail.hu
az anya cicáról több kép itt: http://www.kep.tar.hu/gorgeyeva/50327998#2




 |
|
A hozzászólás:
 |
Amoenus Cattimus
2006-08-17 14:13:45
|
1195
|
| Szia!Nagyon szép cica!!!Ő házi vagy valami keverék? |
|
Előzmény:
 |
tapmancs !!
2006-08-17 14:10:21
|
1194
|
a kép lemaradtak :S :S
NA de most itt van!
Ilyenek voltunk




És ilyen lett az én Mollykám :)


 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|