Keresés

Részletes keresés

tapmancs !! Creative Commons License 2006-08-18 12:18:58 1197

tudtommal házi :) de ki tudja :)

 

a keverék macskákról jut eszembe:

 

A szomszédunk cicájának született 3 kölyke. Az anya teljes mértékben (azt nem tudom hogy tk-s e) sziámi macska, az apa fekete házi macska. A picik 2 hétesek most nyílt ki nem rég a szemük, ennivalóak! színük: 1 fekete, és 2 fekete fehér. A szomszédunk azt mondta ha nem lesz rá jelentkező megtartja őket, de azért jó lenne ha egyet kettőt elvinnének!

Az anya cicáról tudok pár képet mutatni.

Ha szükséges a kicsikről is csinálok.

az érdeklődők ide írhatnak: kutyusge@freemail.hu

az anya cicáról több kép itt: http://www.kep.tar.hu/gorgeyeva/50327998#2

 

 

 

 

 

 

A hozzászólás:
Amoenus Cattimus Creative Commons License 2006-08-17 14:13:45 1195
Szia!Nagyon szép cica!!!Ő házi vagy valami keverék?
Előzmény:
tapmancs !! Creative Commons License 2006-08-17 14:10:21 1194

a kép lemaradtak :S :S

 

NA de most itt van!

 

Ilyenek voltunk

 

 

 

 

És ilyen lett az én Mollykám :)

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!