Keresés

Részletes keresés

kaszasj Creative Commons License 2006-08-16 12:50:11 924

ATZAAAAAAAAA, LE A KALAPPAL! GRTAULÁLUNK!

Még a nagycicácaknak is dicsőségére válna ez a bátorság! Erős vagy, okos és ügyes! Nagyon jól csinálod!

Szerettel ölel: Muki és Peti

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2006-08-16 10:36:41 923

El kellett volna ennem a kövér kutya elől a kaját, hogy ne hízzon, de ki bír ennyit enni? Inkább elijesztettem.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!