Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2006-08-16 10:30:44 922

Én még nem tudom nyírni, mert nagyon kicsi vagyok, ki kell tépkednem kézzel:

 

egyer Creative Commons License 2006-08-16 10:22:48 921

Mi is így vagyunk ezzel. Anya végigültette az erkélyt macskafűvel, hogy majd gondozzuk. Ő locsolja, mi meg nyírjuk!

Matyi & Szofi

A hozzászólás:
Thorani Creative Commons License 2006-08-16 10:14:45 920

minket arra kényszerítenek, hogy füvet nyírjunk...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!