Keresés

Részletes keresés

Pyromaster Creative Commons License 2006-08-15 10:37:27 475
szal az a kérdésem hogy egy optozoomos fényképező az objektív mozgatásával ki tudja e küszöbölni azt hogy a hotmirror kiszedésével esetleg máshová kerül a fókuszpont és nem az érzékelő lapkára.

ami szétszedtem az fixfókuszos volt, és elmosódott lett a kép, most szeretnék venni majd egy használt optozoomos fényképezőt, ezért kérdezem.

köszi
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-08-14 17:14:38 469
Hogy is? Bocs, de nem értem a kérdés egy részét... amúgy kiderül az első képnél, hogy kell-e pótolni, vagy sem.
Előzmény:
Pyromaster Creative Commons License 2006-08-14 14:33:15 468
sziasztok

az volna a kérdésem hogy amennyiben nem egy fixfokuszos gépet hotmirrortalanítok, vagyis optozoomosat akkoris kell potolni a hotmirrort síküveggel? /meg szűrővel tudom/

kiszedtem a kissé zavaros olymus c-1 esemből és topta a kép, kell elé egy lencse...

köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!