|
|
|
|
 |
Pyromaster
2006-08-15 10:37:27
|
475
|
szal az a kérdésem hogy egy optozoomos fényképező az objektív mozgatásával ki tudja e küszöbölni azt hogy a hotmirror kiszedésével esetleg máshová kerül a fókuszpont és nem az érzékelő lapkára.
ami szétszedtem az fixfókuszos volt, és elmosódott lett a kép, most szeretnék venni majd egy használt optozoomos fényképezőt, ezért kérdezem.
köszi |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2006-08-14 17:14:38
|
469
|
| Hogy is? Bocs, de nem értem a kérdés egy részét... amúgy kiderül az első képnél, hogy kell-e pótolni, vagy sem. |
|
Előzmény:
 |
Pyromaster
2006-08-14 14:33:15
|
468
|
sziasztok
az volna a kérdésem hogy amennyiben nem egy fixfokuszos gépet hotmirrortalanítok, vagyis optozoomosat akkoris kell potolni a hotmirrort síküveggel? /meg szűrővel tudom/
kiszedtem a kissé zavaros olymus c-1 esemből és topta a kép, kell elé egy lencse...
köszönöm
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|