Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-08-14 17:14:38 469
Hogy is? Bocs, de nem értem a kérdés egy részét... amúgy kiderül az első képnél, hogy kell-e pótolni, vagy sem.
A hozzászólás:
Pyromaster Creative Commons License 2006-08-14 14:33:15 468
sziasztok

az volna a kérdésem hogy amennyiben nem egy fixfokuszos gépet hotmirrortalanítok, vagyis optozoomosat akkoris kell potolni a hotmirrort síküveggel? /meg szűrővel tudom/

kiszedtem a kissé zavaros olymus c-1 esemből és topta a kép, kell elé egy lencse...

köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!