|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-08-12 21:33:57
|
1498
|
| telleg cukik ezek cicak, es vegre valaki aki nem 4 hetesen akarja oket elpasszolni! |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2006-08-12 20:47:34
|
1497
|
| Szia, édesek a cicák, elolvastad a topic címét? |
|
Előzmény:
 |
Jedkelly
2006-08-12 18:42:23
|
1496
|
A különleges cicákat kedvelőknek ajánlanám ezeket a kedves, játékos teknőctarka mintázatú, gyönyörű nőstény cicákat.
Az anya házimacska, az apa perzsamacska ősöktől származik.
Mivel július 5-én születtek, szeptember elején lesznek elvihetők.
Várom az új, szerető gazdik jelentkezését: achilleus77@freemail.hu
vagy a 06209130642 telefonszámon.


 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|