|
|
|
|
 |
Babyboo
2006-08-12 09:27:28
|
1493
|
Minek akarja szállítgatni? Ő házhoz jár fedeztetni? Úriember :)))
A lány kutyus fejének színe, miért is mérvadó??
Ez tényleg az elejétől a végéig marhaság :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2006-08-12 09:08:01
|
1492
|
7 éves németjuhász kutyusommal fedeztetést vállalnék. Elsősorban GYMS megyében illetve Budapestre tudnám még szállítani a kutyust! A kutya fajtatiszta törzkönyv nélkül, viszont apa illetve anya kutya egy kennelben volt tartva. A kutyus győnyőrű, nem volt beteg, szép szőrű, csodálatos fejű, olna mint egy kölyök kutyus. Hozzá hasonlóan szép rövid szőrű németjuhász kutyust keresek, lehetőleg ne legyen fekete feje a lány kutyusnak! Érdeklődni : melinda1986[<@>]freemail.hu címen
"viszont apa illetve anya kutya egy kennelben volt tartva" - az atlagos badarsagon kivul ez ragadott meg, ez am a lenyeges info egy fedezteteskor! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|