|
|
|
|
 |
Moka25
2006-08-15 21:33:44
|
919
|
Kolink,
mielőtt megválsz tőle, tájékozódj alaposabban. Az "összeférhetetlen" alatt gondolom a toxoplasma negativitást érted. Ha így van, megnyugtathatlak: Én is toxo negatív voltam, most 3 hónapos a kisfiam. Ép és egészséges, mert vigyáztam magunkra, ehhez mindössze annyi kellett, hogy pocakosan ne én takarítsam a macskaalmot. Ezt egyébként el lehet kapni nyers hússal, kertészkedéssel vagy nem elég alaposan megtisztított gyökérzöldségekkel is, nem feltétlen szükséges hozzá cica.
Boldog babavárást, problémamentes gömbölyödést kívánok!!:) |
|
A hozzászólás:
 |
kolink01
2006-08-11 19:24:41
|
918
|
Üdvözlök mindenkit!
Egy nagy problémával fordulok ehhez a topichoz. Van egy 1 éves, lány házi cicánk, aki nagyon okos, aranyos, kedves és játékos. Kiderült hogy kisbabánk lesz és az egyik vizsgálat során megtudtuk, hogy összeférhetetlen vagyok a macskával és veszélyt jelent a magzatra. Sajnos nem marad más megoldás, mint hogy találjak egy szerető otthont számára. Nagy fájdalommal teszem ezt, de muszáj megtennem a babánk érdekében. Aki úgy gondolja, hogy tudna nekünk segíteni kérem írjon. Már megpróbáltam az összes menhelyet felhívni, de ott teltházak vannak, és nem utolsó sorban a legtöbb helyen elföldelik a macskákat. Ezt pedig végképp nem szeretném.
Kérem, ha valaki tud segítsen, sürgős lenne. Előre is köszönöm! Kolink kolink@citromail.hu Budapest
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|