Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2006-08-11 19:19:01 1486
a vilaert se erezd ugy hogy ra akarnalak barmire beszelni! te ismered a korulmenyeiteket.
A hozzászólás:
pierrebaba Creative Commons License 2006-08-11 19:17:10 1485
egyetlen hátrányunk: albérletben lakunk. persze Pierre léte az ismert:)
de még egy kutyust biztos meg kéne velük beszélni. De Pierrenek nagyon kell valaki, mert szörnyen unatkozik, és szenved. Sokszor csak fekszik és néz. Úgy sajnálom oylankor. na megnézem a képeket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!