|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-08-11 19:19:01
|
1486
|
| a vilaert se erezd ugy hogy ra akarnalak barmire beszelni! te ismered a korulmenyeiteket. |
|
A hozzászólás:
 |
pierrebaba
2006-08-11 19:17:10
|
1485
|
egyetlen hátrányunk: albérletben lakunk. persze Pierre léte az ismert:) de még egy kutyust biztos meg kéne velük beszélni. De Pierrenek nagyon kell valaki, mert szörnyen unatkozik, és szenved. Sokszor csak fekszik és néz. Úgy sajnálom oylankor. na megnézem a képeket |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|