Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2006-08-11 19:11:23 1484
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9041937

nezz be ebbe a topikba, vagy elmenekulsz, vagy rajossz hogy basset nelkul nem tudsz elni:)
Fülöpmami Creative Commons License 2006-08-11 19:09:32 1483
hat a basset meg 10 evesen is egy idetlen bohoka:) nagyon szereti az embereket, a kisgyerek, meg mas kutyak tarsasagat is. tulajdonkeppen a lakasban is remekul elvan, bar a kanapeert kozelharcokra lehet szamitani.
ha komolyan gondolod szivesen szolok ha lesz olyan kutyus aki eddig lakasban elt, vagy legalabbis tuti szobatiszta.
A hozzászólás:
pierrebaba Creative Commons License 2006-08-11 19:06:13 1482
Igen, szeretnénk Pierre mellé egy testvért. Ő még kis bohóka, nem tudom, egy felnőtt kutya hogy viselné. Kb 2 hónapja elmentünk a menhelyre egy havaneseért, d emár elvitték.
Sajna nem tudok sokat a bassetekről. paramétereink:
50 nm, egy kis hülye kajla havanese, egy normálisan dolgozó (8-4, vmint pénteken 8-2) és egy nem normálisan dolgozó (télen igen, nyáron nem) gazdi:)))))
Fullextrás lakópark viszonylag kedves lakókkal, + havi egyszeri fantasztikus utazás Nyíregyházára a szülőkhöz (télen ritkábban)
Előzmény:
Fülöpmami Creative Commons License 2006-08-11 19:01:16 1481
ez most komoly?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!