|
|
|
|
 |
pierrebaba
2006-08-11 19:06:13
|
1482
|
Igen, szeretnénk Pierre mellé egy testvért. Ő még kis bohóka, nem tudom, egy felnőtt kutya hogy viselné. Kb 2 hónapja elmentünk a menhelyre egy havaneseért, d emár elvitték. Sajna nem tudok sokat a bassetekről. paramétereink: 50 nm, egy kis hülye kajla havanese, egy normálisan dolgozó (8-4, vmint pénteken 8-2) és egy nem normálisan dolgozó (télen igen, nyáron nem) gazdi:))))) Fullextrás lakópark viszonylag kedves lakókkal, + havi egyszeri fantasztikus utazás Nyíregyházára a szülőkhöz (télen ritkábban) |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2006-08-11 19:01:16
|
1481
|
| ez most komoly? |
|
Előzmény:
 |
pierrebaba
2006-08-11 18:58:54
|
1480
|
| egy felnőtt mezei bassetet én is szívesen befogadnék Pierre mellé:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|