Keresés

Részletes keresés

pierrebaba Creative Commons License 2006-08-11 19:06:13 1482
Igen, szeretnénk Pierre mellé egy testvért. Ő még kis bohóka, nem tudom, egy felnőtt kutya hogy viselné. Kb 2 hónapja elmentünk a menhelyre egy havaneseért, d emár elvitték.
Sajna nem tudok sokat a bassetekről. paramétereink:
50 nm, egy kis hülye kajla havanese, egy normálisan dolgozó (8-4, vmint pénteken 8-2) és egy nem normálisan dolgozó (télen igen, nyáron nem) gazdi:)))))
Fullextrás lakópark viszonylag kedves lakókkal, + havi egyszeri fantasztikus utazás Nyíregyházára a szülőkhöz (télen ritkábban)
A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2006-08-11 19:01:16 1481
ez most komoly?
Előzmény:
pierrebaba Creative Commons License 2006-08-11 18:58:54 1480
egy felnőtt mezei bassetet én is szívesen befogadnék Pierre mellé:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!