|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-08-11 15:36:24
|
1478
|
nem tudom a 7 eves kant ki veszi meg tenyeszallatnak? de sejteseim vannak, pillanatokon belul 4 eves lesz majd o is!
mi az hogy fajtavaltas? jo esetben elete vegeig nem lesz az ember tudasa tokeletes egy fajtaval kapcsolatban, max torekedhet erre.
aztan lehet hogy lealdozott a bulldognak, mas a divat....
a kolykot kuncsorgok is erdekesek am, en probaltam nekik felnott allatot ajanlani orokbefagadasra, avval az ajanlasssal, hogy tobbek kozt ok mar vegigoltottak, a kolyokkori idiota ragcsalason tul vannak. es finoman megirtam nekik hogy fajtatiszta kolykot ingyen, vagy 1 oltas araert senki nem fog odaadni.
nem, ezeknek csak kolyok kell, bizakodnak hogy valaki majd ad... |
|
 |
/Lilla/
2006-08-11 14:35:06
|
1475
|
57.) Eladnám vagy 256 mb- os mp- 3 lejátszóra cserélném törpenyulamat. ( kb. egy éves) Ha esetleg ezen kívül más ötleted merül fel a cserét illetően nyugodtan írd meg hátha meg tudunk egyezni. E- mail- ben jelentkezz minden nap megnézem!
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-07-25 Feladó neve: Bandi Lejárat dátuma: 2006-08-18 Ár: 4.000
nyuszi helyett mp3 lejátszó... ezen már tényleg csak röhögni tudok... |
|
A hozzászólás:
 |
/Lilla/
2006-08-11 14:30:25
|
1473
|
23.) Angol Bulldog tenyészetemet fajta váltás miatt eladom , két 4 éves szuka , törzskönyvezettek , és tenyésszemlések , és a kan szintén törzskönyvezett, tenyésszemlés, Cac, Cacib 7 éves . Vagy kölykökre vagy növendékre cserélem, szóba jöhet Yorkshire Terrier, csivava, törzskönyvvel , és tenyészhető minőségi állapotban 350000 Ft értékben, puppies@ velvet. hu T: 06702361210. László, Illetve 0670 3396786 Csilla (2006 08 05)
a jóédesanyukáját ennek a nőnek... ráadásul helyesen ez se tud írni. a ,,tenyészthető" szóban 3 db T betű van. |
|
Előzmény:
 |
/Lilla/
2006-08-11 14:26:04
|
1472
|
13.) vadászgöri fiút keresek párosztatásra
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-08-07 Feladó neve: GÁBOR Lejárat dátuma: 2006-08-14 Telefon: 06205692422
kultúrember... én nemtom miaz a párosztatás!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|