|
|
|
|
 |
aquazsolti
2006-08-11 15:31:16
|
1477
|
Szia!
Más állatot könyebb tartani mint leguánt, már csak a hely miatt is --> ha nem akarják kínozni szegény állatokat, akkor minimum egy 200x100x200-as terkó dukál egy állat számára, ellentétben egy kaméleonnal (én 80x50x50-esben tartottam) vagy egy tengerimalaccal. SZVSZ. |
|
 |
Greylupus
2006-08-11 15:10:07
|
1476
|
| bocs / off: Lilla- a leguanos hirdetest hol olvastad? Egy baratnom megvenne a szegeny joszagot.... |
|
 |
/Lilla/
2006-08-11 14:26:04
|
1472
|
13.) vadászgöri fiút keresek párosztatásra
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-08-07 Feladó neve: GÁBOR Lejárat dátuma: 2006-08-14 Telefon: 06205692422
kultúrember... én nemtom miaz a párosztatás!!! |
|
A hozzászólás:
 |
/Lilla/
2006-08-11 14:23:46
|
1471
|
pierre is nagyon cuki :) látom nagyon melege lehetett, szét van terülve :) mondjuk nem is csodálom, amilyen melegek voltak idén... szerencsére sok jó idő volt, remélem még lesz is. :)
2.) Közeledő költözés miatt sürgőssé vált egy 8 éves hím Zöld leguánnak új gazdát találni. 130 cm- es 25 ezer Ft- ért (Budapesten). Komoly érdeklődőnek természetesen olcsóbban is lehet! Jó helyre szeretném! Cserébe nőstény kaméleon, szárazföldi teknős vagy nőstény kopasz tengerimalac is érdekel! A kaméleonért vagy a tekiért adok: 15- 20 ezer Ft- ot! ! Alkudni is lehet: - ) ccnv
biztos hogy költözés miatt adja el a leguánt? más állatot tud tartani, de a leguán már nem kell... ez azért így elég necces. |
|
Előzmény:
 |
pierrebaba
2006-08-11 13:58:00
|
1469
|
na igen. egy kölökkutyát megvenni, minden oltást beadatni neki, ráadásul, ha nincs otthon semmi, hát az nem olcsó dolog, de utána már tényleg minimális a havi kiadás. hát elkényezteve inkább azzal van, hogy akkor megy le sétálni, amikor csak akar:) meg van egykét jobb játéka...
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|