Keresés

Részletes keresés

aquazsolti Creative Commons License 2006-08-11 15:31:16 1477

Szia!

 

Más állatot könyebb tartani mint leguánt, már csak a hely miatt is --> ha nem akarják kínozni szegény állatokat, akkor minimum egy 200x100x200-as terkó dukál egy állat számára, ellentétben egy kaméleonnal (én 80x50x50-esben tartottam) vagy egy tengerimalaccal. SZVSZ.

Greylupus Creative Commons License 2006-08-11 15:10:07 1476
bocs / off: Lilla- a leguanos hirdetest hol olvastad? Egy baratnom megvenne a szegeny joszagot....
/Lilla/ Creative Commons License 2006-08-11 14:26:04 1472

13.) vadászgöri fiút keresek párosztatásra

Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-08-07
Feladó neve: GÁBOR Lejárat dátuma: 2006-08-14
Telefon: 06205692422

kultúrember... én nemtom miaz a párosztatás!!!
A hozzászólás:
/Lilla/ Creative Commons License 2006-08-11 14:23:46 1471
pierre is nagyon cuki :)
látom nagyon melege lehetett, szét van terülve :) mondjuk nem is csodálom, amilyen melegek voltak idén... szerencsére sok jó idő volt, remélem még lesz is. :)




2.) Közeledő költözés miatt sürgőssé vált egy 8 éves hím Zöld leguánnak új gazdát találni. 130 cm- es 25 ezer Ft- ért (Budapesten). Komoly érdeklődőnek természetesen olcsóbban is lehet! Jó helyre szeretném! Cserébe nőstény kaméleon, szárazföldi teknős vagy nőstény kopasz tengerimalac is érdekel! A kaméleonért vagy a tekiért adok: 15- 20 ezer Ft- ot! ! Alkudni is lehet: - ) ccnv

biztos hogy költözés miatt adja el a leguánt? más állatot tud tartani, de a leguán már nem kell... ez azért így elég necces.
Előzmény:
pierrebaba Creative Commons License 2006-08-11 13:58:00 1469
na igen. egy kölökkutyát megvenni, minden oltást beadatni neki, ráadásul, ha nincs otthon semmi, hát az nem olcsó dolog, de utána már tényleg minimális a havi kiadás.
hát elkényezteve inkább azzal van, hogy akkor megy le sétálni, amikor csak akar:)
meg van egykét jobb játéka...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!