|
|
|
|
 |
/Lilla/
2006-08-11 14:23:46
|
1471
|
pierre is nagyon cuki :) látom nagyon melege lehetett, szét van terülve :) mondjuk nem is csodálom, amilyen melegek voltak idén... szerencsére sok jó idő volt, remélem még lesz is. :)
2.) Közeledő költözés miatt sürgőssé vált egy 8 éves hím Zöld leguánnak új gazdát találni. 130 cm- es 25 ezer Ft- ért (Budapesten). Komoly érdeklődőnek természetesen olcsóbban is lehet! Jó helyre szeretném! Cserébe nőstény kaméleon, szárazföldi teknős vagy nőstény kopasz tengerimalac is érdekel! A kaméleonért vagy a tekiért adok: 15- 20 ezer Ft- ot! ! Alkudni is lehet: - ) ccnv
biztos hogy költözés miatt adja el a leguánt? más állatot tud tartani, de a leguán már nem kell... ez azért így elég necces. |
|
A hozzászólás:
 |
pierrebaba
2006-08-11 13:58:00
|
1469
|
na igen. egy kölökkutyát megvenni, minden oltást beadatni neki, ráadásul, ha nincs otthon semmi, hát az nem olcsó dolog, de utána már tényleg minimális a havi kiadás. hát elkényezteve inkább azzal van, hogy akkor megy le sétálni, amikor csak akar:) meg van egykét jobb játéka...
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|