|
|
|
|
 |
/Lilla/
2006-08-11 13:42:30
|
1468
|
persze, értem én... :) látom az a kutyus mindent megkap! el van kényeztetve - akár csak az enyém :):) amúgy nekem is ő az első kutyám, mindent a nulláról kezdtünk... nem olcsó mulatság, minden hónapban kapott valamit, és így nem egyszerre kellett sok pénzt kiadni. szülinapjára, karácsonyra mindig kap egy játékot, ha tönkreteszi, nincs másik, meg kell tanulnia hogy nem lehet mindent szétbarmolni. volt neki is takarója, babája, mittudomén, de hát ugye azok nem voltak elég jól, át kellett őket alakítani :):):) mindent szétrágott kölyök korában. (most lesz 2 éves egyébként) mi is lakásban tartjuk, késő ősszel született, télen még nagyon pici volt, nem tehettük ki, így bent nevelgettük, aztán most meg már nincs szívünk kidobni, annyira hozzánknőtt :) |
|
A hozzászólás:
 |
pierrebaba
2006-08-11 13:30:06
|
1467
|
| igazad van, felnőtt kutyát évente már okevesebbért lehet tartani. de ugye mi hoztunk egy babát, és nem volt itthon neki semmi (fekhely, valami). azért volt iylen húzós az első év. remélem a többi már enm lesz iylen durva:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|