|
|
|
|
 |
Sisssssssy
2006-08-11 14:13:44
|
917
|
| ugye, én a macskagerinces, nahát |
|
A hozzászólás:
 |
Sisssssssy
2006-08-10 23:02:42
|
916
|
Csak negatív diszkriminációról tudok hírt adni, nem engednek be a dolgozóba, mert kidekoráltam (sztem azért, mert nem jó mintákkal) a hangszigetelést, lehet, hogy ki kéne javítanom?
próbálkozom,
Milady |
|
Előzmény:
 |
MuzX
2006-08-02 23:41:47
|
910
|
Nem is aggódunk, mióta ilyen védelem alatt áll az autó! És persze szépen végig le is van pecsételve praclinyomokkal, hogy mindenki lássa, kivel száll szembe, ha nem tisztes szándékkal közeleg! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|