|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
napocska74
2006-08-09 21:02:37
|
35
|
|

Na ő az én kis sárkányom!
|
|
Előzmény:
 |
aquazsolti
2006-08-09 20:05:37
|
34
|
Szia napocska74!
Hát sajnos ha nem teljesen kiskorától van nálad a kicsike, és más nevelte, aki nem tette ezt teljes felelőséggel, akkor valszeg már nem lesz szelíd :-(. Én eddig az összes legumat kiskoruktól fogva nevelem, így a napi foglalkozásoknak köszönhetően "emberbarátok". Ezt a napi egy óra foglalkozást nem hiába írtam/mondtam! Ennyi kell ahhoz, hogy KEZES (direkt nem azt írom hogy szelíd!) legyen az állatod. Ekkor teljesen kiszámíthatóak lesznek.
Ha gyerek van a közelben, akkor nagyon vigyázz a farokcsapásokkal/harapásokkal, csúnya sérülést lehet összeszedni!
Sok sikert a tartásához :-) (vigyázz a kukoricával, inkáb kukoricalevelet adj neki, azt szeretik ;-))! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|