Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
napocska74 Creative Commons License 2006-08-09 21:02:37 35

 

Na ő az én kis sárkányom!

Előzmény:
aquazsolti Creative Commons License 2006-08-09 20:05:37 34

Szia napocska74!

 

Hát sajnos ha nem teljesen kiskorától van nálad a kicsike, és más nevelte, aki nem tette ezt teljes felelőséggel, akkor valszeg már nem lesz szelíd :-(. Én eddig az összes legumat kiskoruktól fogva nevelem, így a napi foglalkozásoknak köszönhetően "emberbarátok". Ezt a napi egy óra foglalkozást nem hiába írtam/mondtam! Ennyi kell ahhoz, hogy KEZES (direkt nem azt írom hogy szelíd!) legyen az állatod. Ekkor teljesen kiszámíthatóak lesznek.

 

Ha gyerek van a közelben, akkor nagyon vigyázz a farokcsapásokkal/harapásokkal, csúnya sérülést lehet összeszedni!

 

Sok sikert a tartásához :-) (vigyázz a kukoricával, inkáb kukoricalevelet adj neki, azt szeretik ;-))!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!