Keresés

Részletes keresés

motoman Creative Commons License 2006-08-09 16:45:08 27

Off

Rövid cerka, alacsony árak. Ebben bízol?

On

A hozzászólás:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-08-09 16:21:42 26
OFF

Édesanyádnál még mindig egy 100-as a tarifa?

ON
Előzmény:
horst_fuchs Creative Commons License 2006-08-08 11:20:31 25

áááá, szóval a széljobbos identitása miatt utálja a német rekordbajnokot. Hát igen anno  mi is nagyon megszenvedtük a H-érát...

 

Leeds, akkor 1975 május 28. Párizs (remélem nemirok rosszat)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!