Keresés

Részletes keresés

Professzor úr_ Creative Commons License 2006-08-09 16:21:42 26
OFF

Édesanyádnál még mindig egy 100-as a tarifa?

ON
A hozzászólás:
horst_fuchs Creative Commons License 2006-08-08 11:20:31 25

áááá, szóval a széljobbos identitása miatt utálja a német rekordbajnokot. Hát igen anno  mi is nagyon megszenvedtük a H-érát...

 

Leeds, akkor 1975 május 28. Párizs (remélem nemirok rosszat)

 

Előzmény:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-08-08 11:05:42 24
Vigyázz, mert tőle keményebb hangvételű kritikát kapsz majd a németekre vonatkozóan, mint tőlem. Igaz, büszkén vállalja sváb származását, de mégis utálja a németeket. Némi identitászavar. Amúgy már a Leeds a kedvenc csapata, mert ők árják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!