|
|
|
|
 |
Professzor úr_
2006-08-09 16:21:42
|
26
|
OFF
Édesanyádnál még mindig egy 100-as a tarifa?
ON |
|
A hozzászólás:
 |
horst_fuchs
2006-08-08 11:20:31
|
25
|
áááá, szóval a széljobbos identitása miatt utálja a német rekordbajnokot. Hát igen anno mi is nagyon megszenvedtük a H-érát...
Leeds, akkor 1975 május 28. Párizs (remélem nemirok rosszat)
|
|
Előzmény:
 |
Professzor úr_
2006-08-08 11:05:42
|
24
|
| Vigyázz, mert tőle keményebb hangvételű kritikát kapsz majd a németekre vonatkozóan, mint tőlem. Igaz, büszkén vállalja sváb származását, de mégis utálja a németeket. Némi identitászavar. Amúgy már a Leeds a kedvenc csapata, mert ők árják. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|