Keresés

Részletes keresés

horst_fuchs Creative Commons License 2006-08-08 11:20:31 25

áááá, szóval a széljobbos identitása miatt utálja a német rekordbajnokot. Hát igen anno  mi is nagyon megszenvedtük a H-érát...

 

Leeds, akkor 1975 május 28. Párizs (remélem nemirok rosszat)

 

A hozzászólás:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-08-08 11:05:42 24
Vigyázz, mert tőle keményebb hangvételű kritikát kapsz majd a németekre vonatkozóan, mint tőlem. Igaz, büszkén vállalja sváb származását, de mégis utálja a németeket. Némi identitászavar. Amúgy már a Leeds a kedvenc csapata, mert ők árják.
Előzmény:
horst_fuchs Creative Commons License 2006-08-08 10:53:43 23

akkor ő olyan, mint gyurcsisztán a polidiliben...

 

hát akkor én innen üzenek neki: szemét kis buzi, én is örömmel nézem vissza mindig, ahogyan a mu kiesik csoportutolsóként...(tavaly)

meg azt, hogy a hülye angolok azon kívűl, hogy hazai pályán elfújták maguknak a meccset, nem tudnak sehol sem döntőbe kerülni(ha az ilyen 1908-as olimpia nem számit ugyebár)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!