|
|
|
|
 |
Professzor úr_
2006-08-08 11:05:42
|
24
|
| Vigyázz, mert tőle keményebb hangvételű kritikát kapsz majd a németekre vonatkozóan, mint tőlem. Igaz, büszkén vállalja sváb származását, de mégis utálja a németeket. Némi identitászavar. Amúgy már a Leeds a kedvenc csapata, mert ők árják. |
|
A hozzászólás:
 |
horst_fuchs
2006-08-08 10:53:43
|
23
|
akkor ő olyan, mint gyurcsisztán a polidiliben...
hát akkor én innen üzenek neki: szemét kis buzi, én is örömmel nézem vissza mindig, ahogyan a mu kiesik csoportutolsóként...(tavaly)
meg azt, hogy a hülye angolok azon kívűl, hogy hazai pályán elfújták maguknak a meccset, nem tudnak sehol sem döntőbe kerülni(ha az ilyen 1908-as olimpia nem számit ugyebár) |
|
Előzmény:
 |
Professzor úr_
2006-08-08 10:50:22
|
22
|
| Igen, ő az. Már 200 néven írt, de mindig kitiltják. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|