Keresés

Részletes keresés

horst_fuchs Creative Commons License 2006-08-08 10:53:43 23

akkor ő olyan, mint gyurcsisztán a polidiliben...

 

hát akkor én innen üzenek neki: szemét kis buzi, én is örömmel nézem vissza mindig, ahogyan a mu kiesik csoportutolsóként...(tavaly)

meg azt, hogy a hülye angolok azon kívűl, hogy hazai pályán elfújták maguknak a meccset, nem tudnak sehol sem döntőbe kerülni(ha az ilyen 1908-as olimpia nem számit ugyebár)

A hozzászólás:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-08-08 10:50:22 22
Igen, ő az. Már 200 néven írt, de mindig kitiltják.
Előzmény:
horst_fuchs Creative Commons License 2006-08-08 10:44:00 21
ez arról a bizonyos Hackettről szól? asszem Hackett1977...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!